StartPodlasie - informacja o regioniePlany miastKatalog: Firmy, Towary, UsługiSzukaj kontekstowoSzukaj szczegółowoOgłoszeniaPrzetargiMapa serwisu
Kammar
Ustaw jako stronę startową Dodaj nas do ulubionych
 Wyszukiwanie kontekstowe firm-> wyszukiwanie szczegółowe
Wpisz nazwę szukanej firmy, towaru lub usługi:

Jesteś zainteresowany(a) naszą ofertą? Wpełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.
 Reklama
Get Flash

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W STARYM ZAKRZEWIE

Informacje podstawowe

Nazwa firmy:

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W STARYM ZAKRZEWIE

Adres:

wieś Stare Zakrzewo 15
18-300 Zambrów
gm. Zambrów
pow. zambrowski
woj. podlaskie
 

Telefon:

86 270 59 71

Fax:

86 270 59 71

E-mail:

sp.zakrzewo@op.pl

WWW:

www.szkolasp.webd.pl

Czynne:

Pon.  od 8:00 do 16:00
Wt.  od 8:00 do 16:00
Śr.  od 8:00 do 16:00
Czw.  od 8:00 do 16:00
Pt.  od 8:00 do 16:00
Sob.  nieczynne
Niedz. nieczynne

Opis działalności firmy

O nas

Nasi uczniowie mają możliwość udziału w zajęciach nadobowiązkowych - koło matematyczne, języka polskiego, języka angielskiego, taneczne, sportowe, zajęcia dydaktyczno wyrównawcze itp..

Szóstoklasiści osiągają średnie i wysokie wyniki na sprawdzianie zewnętrznym. Od kilku lat uczniowie zajmują czołowe miejsca w sporcie na szczeblu gminy, powiatu i województwa. Reprezentują szkołę w finale krajowym w ramach „Czwartków lekkoatletycznych”.

W ostatnich latach szkoła z powodzeniem uczestniczy w konkursie „Młodzież zapobiega pożarom”, w których ma finalistów krajowych i osiągnięcia na szczeblu wojewódzkim. W roku szkolnym 2009/2010 dwie uczennice otrzymały tytuł laureata z matematyki i przyrody, jedna uczennica była finalistką z języka polskiego i przyrody. Ponadto uczniowie chętnie uczestniczą w różnych konkursach zdobywając sukcesy na wielu szczeblach.

Szkoła aktywnie współpracuje z lokalnymi instytucjami i organizacjami: Urząd Gminy Zambrów, Bank Spółdzielczy w Zambrowie, Gospodarka Komunalna w Zambrowie, Nadleśnictwo Łomża, Teatr Lalki i Aktora w Łomży, Ośrodek Edukacji Ekologicznej „Brama na Bagna” w Strękowej Górze, Ośrodek Wsparcia Rodziny „CARITAS” w Zambrowie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zambrowie, Policja w Zambrowie, Komenda Powiatowa Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Zambrowie, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zambrowie, Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna w Zambrowie.

Z uwagi na położenie szkoły (środowisko wiejskie, pobliże lasu) placówka realizuje programy i projekty o tematyce ekologicznej, w których aktywnie uczestniczą uczniowie. W powyższych przedsięwzięciach szkołę w szerokim zakresie wspierają rodzice.

Od 28 lutego 2011 roku w placówce realizowany jest projekt „Indywidualny rozwój szansą dla ucznia” realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Specjalizacja

NAUKA, OŚWIATA

Szkolnictwo

HDUPIENW - Szkoły podstawowe publiczne
Legenda:
Hurt, Detal, Usługi, Produkcja, Import, Eksport, Naprawa, Wypożyczanie.
 Reklama
Get Flash
System zawiera: branż:52, podbranż:390, haseł:15505    Liczba firm:36003
Przywiązania do firm: branże:54914, podbranże:76018, hasła:291487
Kim jesteśmy, Kontakt, Nasza oferta, Współpraca
© Podlaskie Centrum Informacji 2000-2018
Valid HTML 4.01 Transitional