StartPodlasie - informacja o regioniePlany miastKatalog: Firmy, Towary, UsługiSzukaj kontekstowoSzukaj szczegółowoOgłoszeniaPrzetargiMapa serwisu
Konar
Ustaw jako stronę startową Dodaj nas do ulubionych
 Wyszukiwanie kontekstowe firm-> wyszukiwanie szczegółowe
Wpisz nazwę szukanej firmy, towaru lub usługi:

Jesteś zainteresowany(a) naszą ofertą? Wpełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.
 Reklama
Informacja Medyczna

DEFENDO

Informacje podstawowe

Nazwa firmy:

DEFENDO

Adres:

Białystok
ul. Warszawska 59 - II piętro
15-062 Białystok
os. Bojary
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. podlaskie

Mapa dojazdu:

Położenie firmy na mapie. Mapa dojazdu.
Plan miasta: przejdź do sektora -> I4

Telefon kom.:

604 576 088

E-mail:

bialystok@defendo.pl

WWW:

www.defendo.bialystok.pl

Czynne:

Pon.  nieczynne
Wt.  od 19:00 do 20:00
Śr.  nieczynne
Czw.  od 19:00 do 20:00
Pt.  nieczynne
Sob.  nieczynne
Niedz. nieczynne

Opis działalności firmy

DEFENDO


"Europejski system walki"


Defendo uchodzi za system europejski, pomimo, iż zawiera wpływy z systemów walk z innych części świata. Choć jest to system nowoczesny, jego korzenie sięgają aż do starożytnej historii naszego kontynentu. Opiera się on na technikach, które wywodzą się z podstawowych reakcji obronnych w wypadku realnego zagrożenia życia i które w dużej mierze były dobrze znane przez naszych przodków.

"Mniej znaczy więcej"


DEFENDO to prostota, skuteczność. Jest łatwym do opanowania systemem, ponieważ skupia się na szerokiej gamie zagrożeń jakie możemy spotkać w nowoczesnym świecie i oferuje minimalną ilość, kompleksowych rozwiązań. Zasada minimalnej ilości technik pozwala, aby poprzez powtarzalność tych samych struktur w różnych sytuacjach, uczestnicy byli w stanie skutecznie odtworzyć zdobytą wiedzę w sytuacji maksymalnego stresu. Podstawowe techniki DEFENDO są oparte na psychologicznym podejściu do strachu, stresu, poczucia zagrożenia i tym jak je wykorzystać, gdy przetrwanie zależy od własnej siły fizycznej.

"Ciężki trening, maksymalne bezpieczeństwo"


System zapewnia osobom trenującym profesjonalne i bezpieczne szkolenia. Zajęcia są zróżnicowane i wpływają na poprawę kondycji fizycznej, dodają pewności siebie, rozwijają umiejętność wczesnego rozpoznawania niebezpieczeństwa i dają wiedzę jak przeżyć w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia.

"Przygoda, wyzwanie, satysfakcja"


Szkolenia prowadzi starannie wyselekcjonowana kadra instruktorska, której członkowie na co dzień dzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem ze studentami. Treningi prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Jednocześnie stopniowo podnoszona "poprzeczka" tworzy motywującą presję fizyczną i mentalną, aby zajęcia stanowiły dla uczestników coraz większe wyzwanie.

"Trening fizyczny, taktyczny, mentalny i techniczny"


W trakcie szkolenia, fizyczne możliwości osób trenujących są wykorzystywane z maksymalną skutecznością.

Trening psychiczny uczy kontroli umysłu. Bez realnej siły psychicznej, jest się zawsze na słabszej pozycji w ewentualnym konflikcie. Należy obserwować swoje reakcje, kształcić je w odpowiednim kierunku i w sytuacji zagrożenia odtworzyć je.

Trening taktyczny nauczy Cię jak korzystać z technik i mentalnej przewagi, pożądanych w sytuacji zagrożenia życia, w jak najbardziej efektywny sposób. Z odpowiednim szkoleniem, przygotowaniem i świadomością sytuacji mamy szanse na przeżycie niebezpiecznych sytuacji, z którymi musimy się zmierzyć. Nie musisz polegać tylko na szczęściu!


BĄDŹ LIDEREM I DOŁĄCZ DO PIERWSZEJ W BIAŁYMSTOKU SEKCJI DEFENDO !Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 przy ul. Świętojańskiej 1

Specjalizacja

NAUKA, OŚWIATA

Kursy, szkolenia

HDUPIENW - Kursy samoobrony

SPORT, TURYSTYKA, REKREACJA

Obiekty i kluby sportowe

HDUPIENW - Kluby sportowe
Legenda:
Hurt, Detal, Usługi, Produkcja, Import, Eksport, Naprawa, Wypożyczanie.
 Reklama
Get Flash
System zawiera: branż:52, podbranż:390, haseł:15478    Liczba firm:36082
Przywiązania do firm: branże:60575, podbranże:84052, hasła:323269
Kim jesteśmy, Kontakt, Nasza oferta, Współpraca
© Podlaskie Centrum Informacji 2000-2018
Valid HTML 4.01 Transitional