StartPodlasie - informacja o regioniePlany miastKatalog: Firmy, Towary, UsługiSzukaj kontekstowoSzukaj szczegółowoOgłoszeniaPrzetargiMapa serwisu
Kammar
Ustaw jako stronę startową Dodaj nas do ulubionych
 Wyszukiwanie kontekstowe firm-> wyszukiwanie szczegółowe
Wpisz nazwę szukanej firmy, towaru lub usługi:

Jesteś zainteresowany(a) naszą ofertą? Wpełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.
 Reklama
Get Flash

BRICKS 4 KIDZ

Informacje podstawowe

Nazwa firmy:

BRICKS 4 KIDZ

Adres:

Białystok
ul. Kręta 2
15-345 Białystok
os. Kawaleryjskie
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. podlaskie
 

Telefon kom.:

690 338 383

E-mail:

bialystok@bricks4kidz.com

WWW:

www.bricks4kidz.com.pl

Czynne:

Pon.  do uzgodnienia
Wt.  do uzgodnienia
Śr.  do uzgodnienia
Czw.  do uzgodnienia
Pt.  do uzgodnienia
Sob.  do uzgodnienia
Niedz. nieczynne

Opis działalności firmy
BRICKS 4 KIDZ

Bricks 4 Kidz [czyli po prostu Klocki Dla Dzieci] to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci. Zapewniamy wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których uczymy, budujemy i bawimy… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGOŽ.

Proponujemy zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, a także dla 2-3-letnich maluchów z rodzicami. Nasze warsztaty prowadzone są w oparciu o innowacyjne programy i koncentrują się na tworzeniu wyjątkowych konstrukcji.

Zapraszamy na zajęcia dodatkowe – pozalekcyjne, które w praktyczny sposób uzupełnią wiedzę przekazywaną podczas zajęć szkolnych. Przede wszystkim jednak proponowane przez nas warsztaty dla dzieci rozwijają kreatywność i budzą ciekawość świata. Zachęcają do samodzielnego zdobywania wiedzy, a ponieważ nauka staje się zabawę, jest przez to znacznie bardziej skuteczna.

Dodatkowe zajęcia dla dzieci prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów, w oparciu o specjalnie przygotowane dla konkretnej grupy wiekowej programy. Również wykorzystywane zestawy klocków są dopasowane do wieku i możliwości uczestników, co sprzyja rozwijaniu sprawności manualnej, myślenia przestrzennego i organizacji czasu i miejsca pracy. A konieczność współdziałania w grupie rówieśniczej pozwala uczestnikom zajęć rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne.
Czego uczymy?

Wiedzy ogólnej


BRICKS 4 KIDZ


W naszej działalności hołdujemy jednej głównej zasadzie: dla dzieci to ZABAWA, dla rodziców to także EDUKACJA. A czego dokładnie uczymy dzieci? Hmmm… jest tak wiele aspektów, ale jednym z nich jest… BUDOWANIE OGÓLNEJ WIEDZY O ŚWIECIE – na każdych zajęciach przekazujemy informację i ‚wciągamy’ dzieci w rozmowę na temat modelu przewidzianego na te warsztaty. Przykład? Proszę bardzo: WIEŻA EIFFEL’A – co to jest? kto, kiedy i po co ją zbudował? Gdzie się znajduje? Że Francja, Paryż… A dzieci z wypiekami na twarzy wchodzą w interakcje z nami przejmując wręcz inicjatywę. To lubimy najbardziej
Współpracy


BRICKS 4 KIDZ


Na naszych zajęciach staramy się, aby dzieci pracowały w parach i korzystały z jednego zestawu klocków. Nie wynika to z oszczędności na klockach, ale chęci budowy u dzieci umiejętności współpracy. Nie jest to łatwe, ale nasze warsztaty pokazują, że absolutnie możliwe, bo zdecydowana większość dzieci ma naturalną skłonność do WSPÓŁPRACY, tylko trzeba dać im szansę. W czasach kiedy panuje kult indywidualizmu, umiejętność współpracy jest naszym zdaniem szczególnie ważna.
Serdecznie Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne dla dzieciPosiadamy szeroką ofertę zajęć pozaszkolnych / dodatkowych. Każdy z naszych programów, kierowany jest do dzieci w innym przedziale wiekowym. Prowadzimy zajęcia zarówno w naszych Centrach Kreatywności jak i poza m.in. w szkołach podstawowych, domach/centrach kultury, szkołach językowych.

Warsztaty Bricks 4 KidzŽ prowadzone są w oparciu o innowacyjne metody pracy z dziećmi z wykorzystaniem doskonale znanych klocków LEGOŽ. Ogromny wybór tematów i modeli do budowania sprzyja kreatywności i poszerza wiedzę ogólną, nasz system pracy motywuje dzieci do współpracy w grupie, rozwija również inne umiejętności społeczne i komunikacyjne.
NASZE ZAJĘCIA: • Mama / Tata i Ja (2-3 lata)

 • Przedszkolaki Legolaki (3-5 lat)

 • Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci

 • Przyjęcia urodzinowe dla dzieci

 • Kampy (Półkolonie)

 • Robotyka dla dzieci

 • Dzieci mają wychodne (6- 10 lat)


--------> Zapraszamy <--------

BRICKS 4 KIDZ


!!! Urodziny z Bricks 4 Kidz !!!Wykorzystując jako bazę program zajęć „Buduję i wiem”, „Robotyka dla juniora” oraz „Przedszkolaki Legolaki” zorganizujemy dla Twojego dziecka naprawdę kreatywne i niezapomniane urodziny. Nasi zaangażowani i lubiący dzieci prowadzący „wyczarują” dodatkowe aktywności i niespodzianki dla zaproszonych dzieci. Każde dziecko oprócz wspaniałej zabawy opuści nasze Centrum Kreatywności z drobnym upominkiem, a dziecko obchodzące urodziny z okolicznościowym prezentem od Bricks 4 KidzŽ.

Tematy Urodzin

 • Angry Birdies (Angry Birds)
 • Bricks4Girlz
 • Galaxy (StarWars)
 • Minecraft
 • MinioStwory(Minionki)
 • Pokemon
 • Bat League (Batman)
 • Super Hero (Avengers)
 • Kraina Lodu
 • Zwierzęta Świata
 • JurassicLand(Dinozaury)
 • rodzinki Młodego Robotyka


Organizowana impreza urodzinowa może nabrać niepowtarzalnego charakteru dzięki specjalnie zaaranżowanym zabawom, dobranym modelom i specjalnemu wystrojowi sali


BRICKS 4 KIDZ

Organizujemy imprezy urodzinowe w dwóch salach.

Czas trwania przyjęcia: 120 minut

Ważne dla rodziców: Warto pamiętać, że im bardziej jednorodna wiekowo grupa zaproszonych na urodziny dzieci, tym bardziej udana impreza.

Nie występuje wtedy konieczność dzielenia dzieci w różnym wieku na podgrupy.

BRICKS 4 KIDZ

!! ZAPRASZAMY !!


BRICKS 4 KIDZ


BRICKS 4 KIDZZdjęcia  (kliknij na zdjęcie aby powiększyć (w nowym oknie))

ZdjęcieZdjęcieZdjęcie
ZdjęcieZdjęcieZdjęcie

Specjalizacja

POŚREDNICTWO

Opieka, pomoc domowa

HDUPIENW - Półkolonie

ROZRYWKA, KULTURA

Organizacja imprez kulturalnych i rozrywkowych

HDUPIENW - Urodziny dla dzieci
Legenda:
Hurt, Detal, Usługi, Produkcja, Import, Eksport, Naprawa, Wypożyczanie.
 Reklama
Get Flash
System zawiera: branż:52, podbranż:390, haseł:15475    Liczba firm:36088
Przywiązania do firm: branże:60542, podbranże:84001, hasła:323051
Kim jesteśmy, Kontakt, Nasza oferta, Współpraca
© Podlaskie Centrum Informacji 2000-2018
Valid HTML 4.01 Transitional